★☆☆☆☆
Забрав з гарантійного ремонту кавомашину. Усе б добре, але разом з кавомашиною додому привіз тарганів!!! Не рекомендую навіть заходити в цей...
читать полностью
★☆☆☆☆
Відношення до кліента це окрема історія((( історія негативна. Нікому не раджу звертатися в цей автосервіс. Відповідь після діагностики...
читать полностью