Здав в роботу кавомаштну 19 травня 2025 р Забирав разів пять ростійно недоробки недонастройки …. Сьогодні 11серпня Знову потекла Вже заплатив цій шарашкіній канторі 20000 грн На рецепшині сидить недовольноє ліцо і має одну відповідь ( я незнаю я виясню) Не рекомендую Не звязуйтеся І з приводу гарантіі Ха ха В гарантійний термін звернувся по гарантії ( тече кавомашина з під прокладки яку ви міняли як ремонтували бойлек) мені зказала хамка по телефоні що гарантія закінчилась Коли ж я ій зкинув гарантійний талон на вайбер каже що на цю поломку вона не поширюється То ви ж ці прокладки міняли і аони ж і текли коли я забрав у вас кавомашину Не звязуйтеся з цими недомайстрами І порада власнику Навчіть культури вашу жіночку що седить з недовольним обличчям на рецепшені і хамить клієнтам Дзвонив багато разів і ні одного разу вічливо не відповіла Останнього разу навіть не вислухала зразу наорала Хамка невихована
— Відгук з Google Maps
Антон Дядюра
Киев
21/04/26
★☆☆☆☆
Зовсім не клієнтоорієнтовна контора. На запит про наявність запчастини до пральної машини чи можливість її замовлення ніякої реакції. Потрібно бути екстрасенсом щоб дізнатись чи взяли твій запит в роботу чи ні. Взагалі не ясно чи розраховувати на їхню допомогу в ремонті техніки чи шукати інший сервіс. Якби мова йшла про безкоштовну послугу то таке відношення ще якось можна пояснити але коли йдеться про виконання платного ремонту то таке відношення до клієнтів не припустиме.
— Відгук з Google Maps
Dronies Beer
Киев
21/04/26
★☆☆☆☆
Звернувся до данної кантори з приводу гарантійного випадка з кондиціонером,оператори привітні,але нажаль далі діло не пішло 2 неділю кормлять обіцянками про то що приїде майстер,навіть 3 раза назначали час,але ні хто не приїхав і не зателефонував.У мене просто питання навіщо ви займаєтесь гарантійним обслугованням,як що у вас до людей таке відношення.Я боюся представити скільки би далі це відбувалося.Хто хоче сюди шось здати на гарантійний ремонт то я би подумав би дуже добре.
— Відгук з Google Maps
Інна Мельник
Киев
21/04/26
★☆☆☆☆
Бойлер потік невідомо звідки. Мені в сервісі сказали що це проблема в зʼєднанні між колбами бойлеру, сказали що все зробили і текти більше не буде. Його протримали 3 тижні взяли оплату 1700 грн і повернули не усунувши проблему. Коли його встановили знову і підключили на наступний день він потік знову. Викликали знову сантехніка який підключав щоб він перевірив шланги в місцях підключення, він сказав що тече не з місць підключення а зі зʼєднання між колбами, яке і ремонтував даний сервіс. Сантехнік злив усю воду дістав зʼєднання, те яке ремонтували в цьому сервісі і виявилось що його ніхто не чіпав оскільки різьба зʼєднання була «закизша» накипом і резинки пересохли і розтріскались тому звідти і текла вода. З чого я зробила висновок що ніхто до бойлера і не заглядав просто взяли гроші за «ремонт». Мене ще й насторожило що коли бойлер з сервісу забирали там було води стільки скільки було коли туди його здавали (я не змогла до кінця злити воду через клапан). На моє звернення прояснити ситуацію мені відповіли що все ремонтували і все під запис на камеру в майстерні. На прохання надати відео доказ ремонту мені відповіли що звʼяжуться зі мною. Так ніхто і не звʼязався. Ні кому не рекомендую цей сервіс. Беруть гроші просто ні за що!
— Відгук з Google Maps
Роман Хвиль
Киев
21/04/26
★★★★★
Ремонтували посудомийку Gorenie, залишився задоволений від сервісу.
Киев
21/04/26
★☆☆☆☆
Здав в роботу кавомаштну 19 травня 2025 р Забирав разів пять ростійно недоробки недонастройки …. Сьогодні 11серпня Знову потекла Вже заплатив цій шарашкіній канторі 20000 грн На рецепшині сидить недовольноє ліцо і має одну відповідь ( я незнаю я виясню) Не рекомендую Не звязуйтеся І з приводу гарантіі Ха ха В гарантійний термін звернувся по гарантії ( тече кавомашина з під прокладки яку ви міняли як ремонтували бойлек) мені зказала хамка по телефоні що гарантія закінчилась Коли ж я ій зкинув гарантійний талон на вайбер каже що на цю поломку вона не поширюється То ви ж ці прокладки міняли і аони ж і текли коли я забрав у вас кавомашину Не звязуйтеся з цими недомайстрами І порада власнику Навчіть культури вашу жіночку що седить з недовольним обличчям на рецепшені і хамить клієнтам Дзвонив багато разів і ні одного разу вічливо не відповіла Останнього разу навіть не вислухала зразу наорала Хамка невихована
— Відгук з Google Maps
Киев
21/04/26
★☆☆☆☆
Зовсім не клієнтоорієнтовна контора. На запит про наявність запчастини до пральної машини чи можливість її замовлення ніякої реакції. Потрібно бути екстрасенсом щоб дізнатись чи взяли твій запит в роботу чи ні. Взагалі не ясно чи розраховувати на їхню допомогу в ремонті техніки чи шукати інший сервіс. Якби мова йшла про безкоштовну послугу то таке відношення ще якось можна пояснити але коли йдеться про виконання платного ремонту то таке відношення до клієнтів не припустиме.
— Відгук з Google Maps
Киев
21/04/26
★☆☆☆☆
Звернувся до данної кантори з приводу гарантійного випадка з кондиціонером,оператори привітні,але нажаль далі діло не пішло 2 неділю кормлять обіцянками про то що приїде майстер,навіть 3 раза назначали час,але ні хто не приїхав і не зателефонував.У мене просто питання навіщо ви займаєтесь гарантійним обслугованням,як що у вас до людей таке відношення.Я боюся представити скільки би далі це відбувалося.Хто хоче сюди шось здати на гарантійний ремонт то я би подумав би дуже добре.
— Відгук з Google Maps
Киев
21/04/26
★☆☆☆☆
Бойлер потік невідомо звідки. Мені в сервісі сказали що це проблема в зʼєднанні між колбами бойлеру, сказали що все зробили і текти більше не буде. Його протримали 3 тижні взяли оплату 1700 грн і повернули не усунувши проблему. Коли його встановили знову і підключили на наступний день він потік знову. Викликали знову сантехніка який підключав щоб він перевірив шланги в місцях підключення, він сказав що тече не з місць підключення а зі зʼєднання між колбами, яке і ремонтував даний сервіс. Сантехнік злив усю воду дістав зʼєднання, те яке ремонтували в цьому сервісі і виявилось що його ніхто не чіпав оскільки різьба зʼєднання була «закизша» накипом і резинки пересохли і розтріскались тому звідти і текла вода. З чого я зробила висновок що ніхто до бойлера і не заглядав просто взяли гроші за «ремонт». Мене ще й насторожило що коли бойлер з сервісу забирали там було води стільки скільки було коли туди його здавали (я не змогла до кінця злити воду через клапан). На моє звернення прояснити ситуацію мені відповіли що все ремонтували і все під запис на камеру в майстерні. На прохання надати відео доказ ремонту мені відповіли що звʼяжуться зі мною. Так ніхто і не звʼязався. Ні кому не рекомендую цей сервіс. Беруть гроші просто ні за що!
— Відгук з Google Maps
Киев
21/04/26
★★★★★
Ремонтували посудомийку Gorenie, залишився задоволений від сервісу.
— Відгук з Google Maps